Silnik krokowy 1.68A, 1.65om, 200 krok/obr, bipolarny 4 przewody, 42HS48-1684
zoom
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
brutto / szt.
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Zwroty do 15 dni
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Silnik krokowy, model JK42HS48 1684
  • silnik bipolarny
  • standard NEMA17
  • pobór prądu cewki 1.68A
  • rezystancja cewki 1.65Ω
  • indukcyjność uzwojenia 2.8mH
  • moment trzymający 4.4 kg*cm
  • 200 kroków na obrót
  • krok 1.8°
  • wyprowadzenia: 4 przewody
  • wymiary 42x42x48mm (bez wału)
  • średnica wału 5mm