Silnik krokowy 1.7A, 1.65om, 200 krok/obr, bipolarny 4 przewody, 42HS40-1704
zoom
Bezpieczne zakupy
Silnik krokowy, model JK42HS40 1704
  • silnik bipolarny
  • standard NEMA17
  • pobór prądu cewki 1.7A
  • rezystancja cewki 1.65Ω
  • indukcyjność uzwojenia 3.2mH
  • moment trzymający 4 kg*cm
  • 200 kroków na obrót
  • krok 1.8°
  • wyprowadzenia: 4 przewody
  • wymiary 42x42x40mm (bez wału)
  • średnica wału 5mm