Silnik krokowy 0.33A, 34om, 200 krok/obr, bipolarny 4 przewody, 42HW34-0334
zoom
Bezpieczne zakupy
Silnik krokowy, model JK42HW34 0334
  • silnik bipolarny
  • standard NEMA17
  • pobór prądu cewki 0.33A
  • rezystancja cewki 34Ω
  • indukcyjność uzwojenia 46mH
  • moment trzymający 2.3 kg*cm (0.22N/m)
  • 200 kroków na obrót
  • krok 1.8°
  • wyprowadzenia: 4 przewody
  • wymiary 42x42x34mm (bez wału)
  • średnica wału 5mm