Silnik krokowy 0.95A, 4.2om, 200 krok/obr, unipolarny 6 przewodów, 42HS34-0956
zoom
Bezpieczne zakupy
Silnik krokowy, model JK42HS34 0956
  • silnik unipolarny
  • standard NEMA17
  • pobór prądu cewki 0.95A
  • rezystancja cewki 4.2Ω
  • indukcyjność uzwojenia 2.5mH
  • moment trzymający 1.6 kg*cm
  • 200 kroków na obrót
  • krok 1.8°
  • wyprowadzenia: 6 przewodów
  • wymiary 42x42x34mm (bez wału)
  • średnica wału 5mm