Silnik krokowy 2.5A, 1.25om, 200 krok/obr, bipolarny 4 przewody, 42HS48-2504
zoom
Bezpieczne zakupy
Silnik krokowy, model JK42HS48 2504X
  • silnik bipolarny
  • standard NEMA17
  • pobór prądu cewki 2.5A
  • rezystancja cewki 1.25Ω
  • indukcyjność uzwojenia 1.8mH
  • moment trzymający 4.8 kg*cm
  • 200 kroków na obrót
  • krok 1.8°
  • wyprowadzenia: 4 przewody
  • wymiary 42x42x48mm (bez wału)
  • średnica wału 5mm