Silnik krokowy 1.7A, 3om, 200 krok/obr, bipolarny 4 przewody, 42HS60-1704
zoom
Bezpieczne zakupy
Silnik krokowy, model JK42HS60 1704
  • silnik bipolarny
  • standard NEMA17
  • pobór prądu cewki 1.7A
  • rezystancja cewki 3Ω
  • indukcyjność uzwojenia 6.2mH
  • moment trzymający 7.3 kg*cm
  • 200 kroków na obrót
  • krok 1.8°
  • wyprowadzenia: 4 przewody
  • wymiary 42x42x60mm (bez wału)
  • średnica wału 5mm