Silnik krokowy 1.2A, 3.3om, 400 krok/obr, unipolarny 6 przewodów, 42HM48-1206
zoom
Bezpieczne zakupy
Silnik krokowy, model JK42HM48 1206
  • silnik unipolarny
  • standard NEMA17
  • pobór prądu cewki 1.2A
  • rezystancja cewki 3.3Ω
  • indukcyjność uzwojenia 4mH
  • moment trzymający 3.17 kg*cm
  • 400 kroków na obrót
  • krok 0.9°
  • wyprowadzenia: 6 przewodów
  • wymiary 42x42x48mm (bez wału)
  • średnica wału 5mm