Silnik krokowy 1.68A, 1.65om, 400 krok/obr, bipolarny 4 przewody, 42HM40-1684
zoom
Bezpieczne zakupy
Silnik krokowy, model JK42HM40 1684
  • silnik bipolarny
  • standard NEMA17
  • pobór prądu cewki 1.68A
  • rezystancja cewki 1.65Ω
  • indukcyjność uzwojenia 3.2mH
  • moment trzymający 3.3 kg*cm
  • 400 kroków na obrót
  • krok 0.9°
  • wyprowadzenia: 4 przewody
  • wymiary 42x42x40mm (bez wału)
  • średnica wału 5mm