Silnik krokowy 1.2A, 3.3om, 200 krok/obr, unipolarny 6 przewodów, 42HS40-1206
zoom
Bezpieczne zakupy
Silnik krokowy, model JK42HS40 1206
  • silnik unipolarny
  • standard NEMA17
  • pobór prądu cewki 1.2A
  • rezystancja cewki 3.3Ω
  • indukcyjność uzwojenia 3.2mH
  • moment trzymający 2.6 kg*cm
  • 200 kroków na obrót
  • krok 1.8°
  • wyprowadzenia: 6 przewodów
  • wymiary 42x42x40mm (bez wału)
  • średnica wału 5mm