Silnik krokowy 0.95A, 4.2om, 400 krok/obr, unipolarny 6 przewodów, 42HM34-0956
zoom
Bezpieczne zakupy
Silnik krokowy, model JK42HM40 0956
  • silnik unipolarny
  • standard NEMA17
  • pobór prądu cewki 0.95A
  • rezystancja cewki 4.2Ω
  • indukcyjność uzwojenia 4mH
  • moment trzymający 1.58 kg*cm
  • 400 kroków na obrót
  • krok 0.9°
  • wyprowadzenia: 6 przewodów
  • wymiary 42x42x34mm (bez wału)
  • średnica wału 5mm