Silnik krokowy 1.2A, 3.3om, 200 krok/obr, unipolarny 6 przewodów, 42HS48-1206
zoom
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
brutto / szt.
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Zwroty do 15 dni
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Silnik krokowy, model JK42HS48 0806
  • silnik unipolarny
  • standard NEMA17
  • pobór prądu cewki 1.2A
  • rezystancja cewki 3.3Ω
  • indukcyjność uzwojenia 2.8mH
  • moment trzymający 3.17 kg*cm
  • 200 kroków na obrót
  • krok 1.8°
  • wyprowadzenia: 6 przewodów
  • wymiary 42x42x48mm (bez wału)
  • średnica wału 5mm