Silnik krokowy 1.33A, 2.1om, 400 krok/obr, bipolarny 4 przewody, 42HM34-1334
zoom
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Silnik krokowy, model JK42HM40 1334
  • silnik bipolarny
  • standard NEMA17
  • pobór prądu cewki 1.33A
  • rezystancja cewki 2.1Ω
  • indukcyjność uzwojenia 4.2mH
  • moment trzymający 2.2 kg*cm
  • 400 kroków na obrót
  • krok 0.9°
  • wyprowadzenia: 4 przewody
  • wymiary 42x42x34mm (bez wału)
  • średnica wału 5mm