Przełącznik krańcowy ON-(ON) dźwignia 54.1mm, VS15N03-1C
zoom
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Mikroprzełącznik VS15N03-1C - wyłącznik krańcowy - krańcówka
  • SPDT (1 para styków przełącznych)
  • sposób przełączania ON-(ON)
  • obciążalność styków 15A/250V
  • dźwignia długości 54mm
**(ON) - monostabilny z samoczynnym powrotem
Masz pytania? A może chcesz zamówić przez telefon?
Skorzystaj z pomocy naszego eksperta (pn.-pt . 9:00-15:00).
Zapytaj o produkt
Opinie o Przełącznik krańcowy ON-(ON) dźwignia 54.1mm, VS15N03-1C