Tranzystor STP60NF06 (60V, 60A, 110W) TO220
zoom
Zwroty do 15 dni
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Tranzystor STP 60NF06 TO-220. N-channel 60V - 0.014Ω - 60A STripFET II™ Power MOSFET
Masz pytania? A może chcesz zamówić przez telefon?
Skorzystaj z pomocy naszego eksperta (pn.-pt . 9:00-15:00).
Zapytaj o produkt
Opinie o Tranzystor STP60NF06 (60V, 60A, 110W) TO220