Tranzystor IRFR5505 P-MOSFET 55V 18A DPAK TO-252
zoom
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Tranzystor unipolarny P-MOSFET 55V, 18A, 57W, DPAK, obudowa TO252
Masz pytania? A może chcesz zamówić przez telefon?
Skorzystaj z pomocy naszego eksperta (pn.-pt . 9:00-15:00).
Zapytaj o produkt
Opinie o Tranzystor IRFR5505 P-MOSFET 55V 18A DPAK TO-252