Transformator toroidalny 120VA Indel TSTLA 120/001 230V (250V, 3.15V-0-3.15V) do wzmacniaczy lampowych
zoom
Bezpieczne zakupy
Transformator toroidalny 120VA Indel TSTLA 120/001 – do wzmacniaczy lampowych
Moc: 120VA
Napięcie pierwotne: 230V
Napięcia wtórne:
  • 250V – 0.30A
  • 3.15V-0-3.15V – 4.5A
Specyfikacja:
  • Ekran elektrostatyczny
  • Rdzeń: toroidalny
  • Wyprowadzenia: przewody
  • Klasa cieplna Ta 40B (temperatura otoczenia 40ºC, izolacja klasy B 130ºC)
  • Test izolacji 4kV / 60s
  • Stopień ochrony IP00
  • Klasa izolacji II
W komplecie zestaw mocujący do transformatora: 2 podkładki gumowe i podkładka metalowa
Charakterystyka serii TSTL
Toroidalna budowa
  • Bardzo ciche działanie (niskie buczenie mechaniczne w porównaniu z klasycznymi EI).
  • Kompaktowe wymiary przy sporej mocy.
  • Niska emisja pola elektromagnetycznego → mniejsze zakłócenia w układach audio.
Uzwojenia dopasowane do lamp elektronowych
  • Wysokie napięcia (200–350 V) do zasilania anod.
  • Niskie napięcia o dużej wydajności prądowej – do żarzenia lamp.
  • Często kilka sekcji żarzenia, aby niezależnie zasilać różne grupy lamp.
  • Czasem dodatkowe uzwojenia pomocnicze (np. 5 V do prostowników lampowych, 3,15 V ×2 do żarzenia symetrycznego).
Zasilanie – standardowo 230 V AC, ale w bywają wersje z dwoma uzwojeniami pierwotnymi (115/230 V).