Obudowa, przejście DB25-DB25 metalizowana, CDA25V
zoom
Zwroty do 15 dni
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Obudowa do przejść D-Sub; CDA25V
  • zastosowanie: D-Sub 25pin, D-Sub HD 44pin
  • wersja złącza: ekranowane
  • system blokowania: śruby
  • gwint: UNC4-40
  • materiał obudowy: plastik (metalizowany)
  • kolor: srebrny
  • długość: 56.5mm
  • szerokość: 55mm
  • wysokość: 15.3mm