Wkrętak precyzyjny nasadowy sześciokątny 5.5mm, Proskit SD-081-M5.5
zoom
Bezpieczne zakupy
Precyzyjny wkrętak Proskit z serii SD-081 do śrub i wkrętów z łbem sześciokątnym oraz nakrętek pod klucz 5.5mm
  • nasadka sześciokątna 5.5mm (wymiar wewnętrzny)
  • długość trzpienia 72mm
  • długość całkowita wkrętaka 150mm