Wkrętak precyzyjny nasadowy sześciokątny 4.5mm, Proskit SD-081-M4.5
zoom
Bezpieczne zakupy
Precyzyjny wkrętak Proskit z serii SD-081 do śrub i wkrętów z łbem sześciokątnym oraz nakrętek pod klucz 4.5mm
  • nasadka sześciokątna 4.5mm (wymiar wewnętrzny)
  • długość trzpienia 72mm
  • długość całkowita wkrętaka 150mm
  • ergonomiczny uchwyt z antypoślizgową powłoką
  • obrotowa końcówka rękojeści
Masz pytania? A może chcesz zamówić przez telefon?
Skorzystaj z pomocy naszego eksperta (pn.-pt . 9:00-15:00).
Zapytaj o produkt
Opinie o Wkrętak precyzyjny nasadowy sześciokątny 4.5mm, Proskit SD-081-M4.5