Uniwersalny moduł zasilający 3.3V - KIT AVT 727/3.3
zoom
Wersja
Zwroty do 15 dni
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Do pobrania:
pobierz plik pdf Dokumentacja dla AVT727/3.3
poziom trudności montażu
Wybrane parametry AVT727/3.3
  • zakres napięć zasilania: 4...10VAC
  • napięcie wyjściowe: 3.3VDC
  • prąd maksymalny: 800mA
  • wymiary płytki: 36×63mm