Tranzystor STP80NF03L-04 (30V, 80A, 300W) TO220
zoom
Zwroty do 15 dni
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 30V; 80A; 300W; TO220-3