Przekaźnik RM84 DPDT, 230Vac, 8A, RM84-2012-35-5230
zoom
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Miniaturowy przekaźnik RM 84 do druku
  • przekaźnik elektromagnetyczny
  • konfiguracja styków: DPDT (2 pary styków przełącznych)
  • napięcie pracy cewki: 230Vac
  • prąd styków: (max.) 8A
  • znamionowy pobór mocy cewki: 0.75VA
  • wyprowadzenia: do druku, raster 5mm
  • obudowa: szczelna
  • wymiary: 29 x 12.7 x 15.7mm
  • maksymalna moc łączeniowa: 2000 VA
  • temperatura pracy: od -40°C do +70°C
  • oznaczenie: RM84-2012-35-5230
  • odpowiedniki: AZ743-2CB-230AE
  • RELPOL
Do pobrania
Masz pytania? A może chcesz zamówić przez telefon?
Skorzystaj z pomocy naszego eksperta (pn.-pt . 9:00-15:00).
Zapytaj o produkt
Opinie o Przekaźnik RM84 DPDT, 230Vac, 8A, RM84-2012-35-5230