Uniwersalny moduł zasilający 15V - KIT AVT 727/15
zoom
Wersja
Wersja:KIT do zlutowania. (PCB + podzespoły)
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Do pobrania:
pobierz plik pdf Dokumentacja dla AVT727/15
poziom trudności montażu
Wybrane parametry AVT727/15
  • zakres napięć zasilania: do 13...30VAC
  • napięcie wyjściowe: 15VDC
  • prąd maksymalny: 1A
  • wymiary płytki: 36×63mm