Przycisk wandaloodporny PBWB-16BKS czarny, monostabilny 2A 250V klawisz płaski
zoom
Bezpieczne zakupy
Przycisk wandaloodporny, przykręcany do obudowy
  • pojedynczy
  • sposób przełączania: (ON)-OFF
  • monostabilny
  • zwierny
  • klawisz płaski
  • wyprowadzenia: do przykręcenia przewodów
  • ilość wyprowadzeń: 2
  • prąd / napięcie: 2A/250V
  • kolor klawisza: czarny
  • średnica klawisza: 11.8mm
  • otwór montażowy: 16mm
  • podświetlenie przełącznika: brak
  • typ wyprowadzeń: Śrubowe
  • sposób montażu mechanicznego: Do obudowy
  • rysunek techniczny z wymiarami w [mm]
Masz pytania? A może chcesz zamówić przez telefon?
Skorzystaj z pomocy naszego eksperta (pn.-pt . 9:00-15:00).
Zapytaj o produkt
Opinie o Przycisk wandaloodporny PBWB-16BKS czarny, monostabilny 2A 250V klawisz płaski