Przełącznik krańcowy ON-(ON) dźwignia 25mm z rolką, VS15N06-1C
zoom
Bezpieczne zakupy
Mikroprzełącznik VS15N06-1C - wyłącznik krańcowy - krańcówka
  • SPDT (1 para styków przełącznych NO+NC)
  • obciążalność styków 15A 250VAC
  • dźwignia z rolką
  • długość dźwigni 25mm
**(ON) - monostabilny z samoczynnym powrotem
Do pobrania
Masz pytania? A może chcesz zamówić przez telefon?
Skorzystaj z pomocy naszego eksperta (pn.-pt . 9:00-15:00).
Zapytaj o produkt
Opinie o Przełącznik krańcowy ON-(ON) dźwignia 25mm z rolką, VS15N06-1C
Liczba wystawionych opinii: 1
5
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Przełącznik zgodnie z zamówieniem w 100% nowy i pełnosprawny.