Konwerter napięcia KEMOT 1600W/2000VA 2 tryby pracy: 230V>115V/115V>230V
zoom
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
brutto / szt.
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Zwroty do 15 dni
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Dwukierunkowy konwerter napięcia o mocy znamionowej 1600 W to urządzenie, którego zadaniem jest obniżanie napięcia zmiennego AC-230V do napięcia zmiennego AC-115V lub podwyższanie napięcia zmiennego AC-115V do napięcia zmiennego AC-230V. Urządzenie to znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy bezpiecznie użyć zagranicznego sprzętu np. z USA w Polsce lub zasilić polskie urządzenia w większości krajów europejskich. Wysoką niezawodność oraz sprawność działania gwarantują wykonana z metalu solidna obudowa i zastosowanie nowoczesnych podzespołów, w tym transformatora toroidalnego.
  • Moc znamionowa: 1600 W
  • 2 tryby pracy: 230 V > 115 V / 115 V > 230 V
  • Napięcie wejściowe: 230 VAC lub 115 VAC
  • Napięcie wyjściowe: 115 VAC +/-10% lub 230 VAC +/-10%
  • Kształt napięcia wyjściowego/wejściowego: sinusoida
  • Napięcie wyjściowe: Jedna faza
  • Efektywność wyjściowa: >= 80%
  • Funkcja miękkiego startu
  • Czas opóźnienia: =< 1 s
  • Transformator: toroidalny
  • 3 gniazda wyjściowe: amerykańskie, niemieckie, francuskie (polskie)
  • Zabezpieczenia: Przed przeciążeniem, zwarciem, przegrzaniem
  • Temperatura pracy: 0-40°C