Zasilacz modułowy 15W, 12V, 1.25A, CP12015E20
zoom
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
  • wyjście: 12 VDC, 1.25A (15W)
  • napięcie wejściowe 230 VAC
  • do użytku wewnątrz pomieszczeń
  • zabezpieczenia: zwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe
  • temperatura pracy: -20°C ÷ 50°C
  • wymiary 70x39x20mm