Zasilacz laboratoryjny 30V/5A, USB, pamięć 5 nastaw, KORAD KA3005PS
zoom
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Stabilizowany zasilacz serwisowy z płynną regulacją napięcia w zakresie od 0 do 30V oraz prądu w zakresie od 0 do 5 A. Posiada zabezpieczenie przeciwprzepięciowe i przeciw przeciążeniowe, może pracować jako źródło prądowe.
Zasilacz KORAD znajdzie swoje zastosowanie między innymi w:
  • Instytutach przemysłowych
  • Instytutach badawczych
  • Jako wyposażenie laboratoryjne
  • Przemyśle elektronicznym
  • Serwisach elektronicznych
  • Edukacji i szkolnictwie
  • Warsztatach hobbystów
  • Wszędzie tam gdzie wymagane jest precyzyjne zasilanie
Główne cechy:
  • interfejs USB do podłączenia z komputerem
  • 5 programowalnych ustawień pamięci
  • wyświetlacz cyfrowy: napięcie, prąd, moc
  • wskazanie realnego odczytu napięcia i prądu
  • pomiar na poziomie 10 mV / 1 mA
  • wyposażony w wentylator o niskim poziomie szumów
  • praca w trybie CV (stabilizacja napięcia wyjściowego)
  • praca w trybie CC (stabilizacja prądu wyjściowego)
  • zabezpieczenie przeciwzwarciowe polegające na obniżeniu napięcia wyjściowego do bliskiego 0 V praca w tym trybie sygnalizowana jest świeceniem diody CV.
  • konstrukcja zasilacza oparta na transformatorze.
Specyfikacja:
  • zakres napięcia: 0-30 V
  • zakres natężenia: 0-5 A
  • wyświetlacz: 4 cyfry
  • rozdzielczość napięcia: 10mV
  • rozdzielczość natężenia: 1mA
  • rozdzielczość odczytu C>0.5A i C≤0.5A: 1mA i 0.1mA
  • dokładność nastaw napięcia: 10 mV
  • dokładność nastaw natężenia: 1 mA
  • regulacja napięcia: ≤0.01% +2mV
  • regulacja natężenia: ≤0.1% +5mA
  • czas reakcji narastania napięcia:  ≤100mS (obciążenie znamionowe 10%)
  • czas reakcji spadku napięcia: ≤100mS (obciążenie znamionowe 10%)
  • wymiar: 275 x 126 x 155 mm (dł. x szer. x wys.)
  • waga: 4.3 kg
W zestawie:
  • zasilacz serwisowy
  • instrukcję obsługi
  • przewód zasilający
  • przewód podłączeniowy
  • przewód podłączeniowy USB do PC
  • oprogramowanie do pobrania
Do pobrania
Masz pytania? A może chcesz zamówić przez telefon?
Skorzystaj z pomocy naszego eksperta (pn.-pt . 9:00-15:00).
Zapytaj o produkt
Opinie o Zasilacz laboratoryjny 30V/5A, USB, pamięć 5 nastaw, KORAD KA3005PS