Woltomierz/amperomierz/miernik częstotliwości LED 30x30mm 20-500V/100A zielony kwadrat
zoom
Bezpieczne zakupy
Woltomierz/amperomierz/miernik częstotliwości tablicowy z przekładnikiem prądowym
  • Zakres pomiarowy woltomierza: 20-500 VAC
  • Zakres pomiarowy amperomierza: 0-100A
  • Zakres pomiarowy miernika częstotliwości: 0-100Hz
  • Kolor: zielony
  • Typ wyświetlacza: LED
  • Wymiary: 30x30mm
  • Średnica otworu montażowego: 20mm
  • Głębokość montażowa: 40mm
  • Typ połączenia: złącze śrubowe
  • Długość przewodu do przekładnika: 25cm
  • Średnica zewnętrzna przekładnika: 32.5mm
  • Średnica wewnętrzna przekładnika: 15mm