Triak BT139-800
zoom
Triak BT139-800
Zwroty do 15 dni
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Triak BT139 800V 16A 25mA TO-220AB do sterowania obciążeniami AC
Triak BT139 jest elementem półprzewodnikowym przeznaczonym do sterowania obciążeniami prądu przemiennego AC. Element pracuje przy napięciu do 800V i prądzie do 16A. Obudowa TO-220AB umożliwia montaż przewlekany oraz zastosowanie radiatora.
Specyfikacja techniczna
  • Typ elementu: triak
  • Oznaczenie: BT139
  • Maksymalne napięcie pracy: 800V
  • Maksymalny prąd przewodzenia: 16A
  • Prąd sterowania bramki: 25mA