Przełącznik tablicowy APBB-22-25N monostabilny (ON)-OFF-(ON)
zoom
Bezpieczne zakupy
  • typ przycisku: NO/NC
  • wyprowadzenia: do przykręcenia przewodów
  • ilość wyprowadzeń: 6
  • prąd / napięcie: 10A/600V
  • kolor klawiszy: czerwony "0", zielony "1"
  • wbudowana żółta kontrolka
  • wymiary: 29x56mm
  • długość całkowita: 75mm
  • otwór montażowy: 22mm