Przełącznik tablicowy APBB-22-25N monostabilny (ON)-OFF-(ON)
zoom
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
  • typ przycisku: NO/NC
  • wyprowadzenia: do przykręcenia przewodów
  • ilość wyprowadzeń: 6
  • prąd / napięcie: 10A/600V
  • kolor klawiszy: czerwony "0", zielony "1"
  • wbudowana żółta kontrolka
  • wymiary: 29x56mm
  • długość całkowita: 75mm
  • otwór montażowy: 22mm