Kontrolka LED zielona - AD16-22DS - lampka sygnalizacyjna
zoom
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
brutto / szt.
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Zwroty do 15 dni
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Kontrolka LED AD16-22DS to lampka sygnalizacyjna świecąca na zielono. Kontrolka do montażu w panelu lub obudowie na otwór o średnicy 22 mm. Część sygnalizacyjna jest bryzgoszczelna. Sygnalizator świetlny można wykorzystać w systemach alarmowych i ostrzegawczych, sprzęcie mechanicznym oraz w wielu projektach własnych i Arduino.
  • Kolor LED: zielony
  • Napięcie: 230V
  • Pobór prądu: < 20 mA
  • Mocowanie: śrubowe: 22 mm
  • Głębokość montażowa: 35 mm